21. ples Farní charity Milevsko

21. ples Farní charity Milevsko

3. 2. 2018 se v Milevské DK uskutečnil již 21 ples Farní charity Milevsko...

V Kulturním domě v Milevsku se uskutečnil v sobotu 3. 2. 2018 již 21. ples Farní charity Milevsko. Tradičně večerem provázela skupina PiňaKoláda, která hostům hrála k tanci i poslechu. Dámy, Soňa a Pavla, dokázaly opět dostat hosty plesu do výborné nálady.

Program večera byl nabitý a své místo v něm měly i tanečnice skupiny Farida a to ve dvou předtančeních. Jejich vystoupení bylo skvělým zpestřením večera.

V bohaté tombole na návštěvníky čekala spousta hodnotných cen. Např. firma HITON do tomboly darovala rychlovarnou konvici, Móda Michaela nádherný svetřík, železářství Anděl kohouta na střechu, Zemědělská družstva Nemějice, Chyšky a Velká darovala zemědělské komodity, Kohoutovi z Křižanova pak brambory, firmy a obchodníci nám věnovaly další krásné ceny, bylo jich téměř čtyřista (kosmetika, drogistické zboží, keramika, propagační předměty atd.). V hlavní tombole se pak losovalo o obrazy, basu piv, perlorodku s pravou perlou, keramické wc, obloženou mísu, kvalitní vína či šunkové prasátko.

Příjem z plesu činil 20.620,-, již po úhradě kapely. Plesu ale předcházely výdaje jako např. 1300,- za doplnění cen do tomboly (salámy, dorty…), za výlep plakátů (705,-Kč) nebo pronájem sálu ( 4.100,-Kč). Čistý výtěžek z plesu (14.515,- Kč) bude použit na dofinancování služeb sociální prevence. Peníze jsou důležité, ale nejdůležitější pro nás, jako pro pořadatele tohoto tradičního charitního plesu, je skutečnost, že se lidé sejdou a dobře se pobaví, svojí přítomností vyjadřují podporu naší činnosti a nám už nezbývá, než všem poděkovat – hostům i dárcům – a těšit se na ples v příštím roce !

Související galerie