O zážitky nebyla nouze

O zážitky nebyla nouze

 

Od 17.7. do 21.7. se konal na faře v Bernarticích dětský tábor, který je pořádaný Nízkoprahovým zařízením pro děti a mládež při Farní charitě Milevsko. Co vše nás na táboře se čekalo si můžete přečíst v článku...

 

Roztanči s námi léto

Roztanči s námi léto

Na prázdniny jsme si připravili do nízkoprahu Fanouš (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Hůrecké cestě 227, při Farní charitě Milevsko) pár novinek!  Čtěte více v článku. 

Péče o pleť - Krok za krokem

Péče o pleť - Krok za krokem

Zajímavá přednáška pro děti a mládež od 6-26 let. 

Sprejování v NZDM

Sprejování v NZDM

Nízkoprah Fanouš má nové logo, které se bude objevovat nejen na našich plakátech a stránkách, ale i na naší "boudě" na zahradě.

Nízkoprah Fanouš má nové logo

Nízkoprah Fanouš má nové logo

V pátek 28.4.2017 od 14:00 hod. proběhlo v městské knihovně na dětském oddělení vyhlášení soutěže "Vytvoř nové logo Fanouše". 

Ukliďme Česko - ukliďme Milevsko

Ukliďme Česko - ukliďme Milevsko

Nízkoprah Fanouš se zapojil do celorepublikové akce s názvem Ukliďme Česko Ukliďme svět.
Víte, co všechno jsme v Milevsku našli? Čtěte více v článku....

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

Cílem akce "Ukliďme Česko" je nejen uklidit naše okolí, ale i mediálně zviditelnit dlouhodobě neřešenou problematiku černých skládek. V roce 2016 se akce zúčastnilo zhruba 85 000  dobrovolníků a sesbíralo téměř 2000 tun odpadů. I my se letos opět zapojíme do úklidu a společnými silami uklídme Milevsko a jeho okolí. Připoj se k nám 4.4.2017 od 14.00 hod. Sraz bude u Nízkoprahového zařízení sv. Františka z Assisi (nízkoprah Fanouš) - Hůrecká cesta 227, Milevsko. Více informací na fb: Fanouš Nízkoprahový. Těšíme se na Vás! 

Vznikne nové logo?

Vznikne nové logo?

 

Nízkoprah Fanouš zve v březnu všechny šikovné děti a mládež (do 26 let)  na další skvělou akci. Bude vyhlášena výtvarná soutěž s názvem: „Vytvoř nové logo Fanouše“. Cílem této soutěže bude vytvořit nové logo, které se pak bude objevovat na všech propagačních materiálech Nízkoprahového zařízení Fanouš.

Vánoční trhy pomohou onkologicky nemocným

Vánoční trhy pomohou onkologicky nemocným

Letos jsme se společně s klienty NZDM sv. Františka z Assisi při Farní charitě Milevsko rozhodli udělat radost těm, kteří to potřebují nejvíce – onkologicky nemocným dětem.